V 1. krogu 1. MNL MS so naši člani doma gostili NK Cankova ter izgubili z 1-3.
Postava: Al. Svetanič, Zavec, An. Šinko, Zrim, Sampl, A. Horvat, Romih, Madjar, Kolar, Sukič, Celec.
Igrala sta še: Bedič, Branšperger.
Strelec: Celec.
V prvem polčasu so naši člani do 25. minute kontrolirali igro in stopnjevali pritisk proti gostujočim vratom, sicer brez večjih resnih priložnosti. Kmalu nato je serdiško igrišče zajel močan naliv, ki se je izkazal za usodnega. V tem času so gostje po kotu in odbiti žogi povedli preko Poredoša, ki je z volejem s kakih 17 m goste povedel v vodstvo. Kmalu nato je vodstvo po vrsti napak domače obrambe povišal Šadl. 0-2 torej za goste ob polčasu.
V 2. polčasu so naši počasi stopnjevali pritisk in prihajali v priložnosti, predvsem napadalec Tomi Celec. Najprej ni izkoristil predložka Madjarja z leve, ko se je znašel sam pred vratarjem, a je slabo udaril z glavo. Kmalu nato je isti igralec bil malenkost prekratek pri podaji Horvata. Gostje so poskušali iz protinapadov, a brez uspeha. Tik pred koncem tekme je z glavo po predložku Horvata Celec le zmanjšal prednost gostov in vlil kanček upanja za domače, a so gostje v naslednjem protinapadu preko Fašaleka povišali na 1-3, kar je tudi končni rezultat tekme.
