Zmaga v Puconcih za vrh tabele

Naši člani so v 4. krogu 1. MNL Murska Sobota gostovali v Puconcih in odnesli pomembno zmago z 0-3. Puconci so v zadnjih sezonah za našo ekipo bili trd oreh, pa tudi v novi sezoni so nas na pokalni tekmi  v Serdici premagali z 1-5.

Tokrat pa je ekipa trenerja Fabijana Cipota morala priznati premoč naše ekipe, ki si je na krilih naj strelca 1. MNL Mitje Kovača Flisarja že v prvem polčasu zagotovila zmago. Naši so nastopili oslabljeni, brez poškodovanih  Svetaniča, Skledarja, Turze ter službeno odsotnega Zorjana. Poleg drugih je blestel že omenjeni Mitja Kovač Flisar, ki je s klasičnim hattrickom  prinesel pomembno zmago, ki nam je zagotovila vrh lestvice.

Jimmy je v ubojiti strelski formi.

Postava: S. Šinko, Zavec, Kisilak, An. Šinko, S. Horvat,T. Kovač, A. Horvat, Kreft, Partl, Hajdinjak, Kovač Flisar.

V 5. krogu igramo v nedeljo, 14. 9. 2019, doma proti NK Hodoš.

Sledite ali všečkajte nas na:
error0
fb-share-icon0
Tweet 23
fb-share-icon14