Še tretji zaporedni poraz …

V 25. krogu 1. MNL Murska Sobota so naši člani izgubili že tretjo zaporedno tekmo (pred tem poraza z Muro in Puconci). Domačini so bili boljši s 4-2.

PODROBNOSTI

V prvem polčasu so naši v 30. minuti povedli preko danes izredno motiviranega Krefta. A samo nekaj minut zatem je Lapoši izenačil in postavil rezultat polčasa 1-1.

V drugem delu v prelomnih trenutkih napaka naše obrambe vodstvo domačih z 2-1. V 85. minuti so domači povišali na 3-1. Iskrico upanja je v 88. minuti vlil odlični Kreft  s svojim drugim zadetkom, a je v 93. minuti piko na i postavil Lapoši – 4:2.

Statistično pogledano smo ekipam iz zgornjega dela lestvice (1.-5. mesto) v treh medsebojnih srečanjih vzeli samo 7 točk (dvakrat neodločeno z Gančani, neodločeno z Bakovci, ena zmaga ter neodločeno z Murinimi veterani), kar je premalo za visoko uvrstitev. Trenutno 4. mesto ogrožajo Puconci, ki imajo do konca prvenstva ugodnejši razpored (Ižakovci, Cven) kot mi (Gančani, Lipa).

V nedeljo, v 26. krogu v Serdico prihaja novi prvak 1. MNL Murska Sobota NK Aluvar Gančani.