Nogometni klub Serdica Kleparstvo Šinko
Nogomet ni samo igra, je način življenja!
NOGOMETNI KLUB SERDICA KLEPARSTVO ŠINKO

Proti Tišini do treh točk brez borbe

V 10. krogu 1. MNL MS bi v Serdici morala gostovati ekipa NK Tišina, ki jo vodi naš dolgoletni trener Franc Hauko. Ampak tik pred zdajci (nekaj ur pred samo tekmo) je bila uprava kluba obveščena o tem, da se gostje ne bodo udeležili tekme v Serdici. V uradnem sporočilu so gostje kot vzrok neprihoda na tekmo navedli večje število poškodovanih in bolnih igralcev. Vodstvo tekmovanja 1. MNL Murska Sobota je zato odločilo, da se tekma registrira s 3-0 v korist naše ekipe, saj je za preložitev tekme bilo prepozno.

V 11. krogu bi naši člani morali igrati proti ŠD Bakovci, ki pa ne tekmujejo, tako da naslednjo (zadnjo) tekmo v jesenskem delu igramo v nedeljo, 7. 11. 2011, proti NK Roma na domačem igrišču. Gre za preloženo tekmo 3. kroga 1. MNL MS.