Minimalna zmaga proti veteranom Mure

V 8. krogu 1. MNL Murska Sobota so naši člani kot gostje igrali na svojem terenu proti veteranom Mure in zmagali z 0-1.

Postava: Svetanič, Zorjan, Kisilak, An. Šinko, S. Horvat, T. Kovač, Kreft, Al. Šinko, Partl, Zavec, M. Kovač.

Igrali so še: A. Horvat, Turza, Hajdinjak.

Naši bi lahko povedli že v prvih sekundah po akciji Zavca in Mitje Kovača, a je slednji udaril tik mimo vratnice. Naslednjo priložnost je imel spet Mitja Kovač po prodoru Timmyja Partla, vendar je bil Miličević na mestu. Še tretjo priložnost je Jimmy imel spet po predložku Partla, dobro je udaril z glavo, a je Miličević z lepo parado preprečil vodstvo naših. Naša obramba je dobro pazila na nevarna Logarja in Vrečiča, ki nista prišla do priložnosti. Po kotu je z glavo dobro udaril Kisilak, a je prečnik preprečil zadetek. Pred polčasom le vodstvo naših. Po predložku Sandija Horvata je lepo iz voleja zadel Aleš Šinko.

Mož odločitve – Aleš Šinko

V 2. polčasu nevarnejši Muraši, ki so si izdelali nekaj lepih priložnosti, a niso uspeli premagati povratnika Svetaniča.

Naši so priložnosti iskali preko hitrih Partla in Mitje Kovača, ki sta vsak zapravila po eno lepo priložnost. Priložnost je imel tudi Hajdinjak, a je meril točno v vratarja. Na koncu torej minimalna zmaga naših.